Oferta

   Projekty wydawnicze

     Polski dla obcokrajowców

Japoński

Japoński

 

Oferujemy lekcje japońskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych: od przedszkolaków po osoby dorosłe, od początkujących po zaawansowanych. Pomagamy w przygotowaniach do certyfikatów Japanese Language Proficiency Test na wszystkich poziomach. Prowadzimy kursy w 4-osobowych grupach, jak również lekcje indywidualne. Na zajęciach panuje miła atmosfera, ponieważ naszym zdaniem nauka powinna być samą przyjemnością. Oprócz tematów typowo językowych stawiamy duży nacisk na wiedzę o kulturze, gdyż są one nierozłączne.

Angielski

Szkolenia dla firm

Tłumaczenia

Angielski

 

Języka angielskiego nauczamy w maksymalnie 4-osobowych grupach lub podczas lekcji indywidualnych. Zapraszamy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. W czasie zajęć korzystamy z prestiżowych podręczników z serii National Geographic Learning, opartych na autentycznych materiałach i tekstach. Planujemy również uruchomienie specjalnego kursu dla mam z dziećmi.

Szkolenia dla firm 

 

Firmom oraz większym grupom zorganizowanym proponujemy szkolenia zarówno językowe - z języka japońskiego i angielskiego, oraz z japońskiej kultury biznesowej. Szkolenie to może być przydatne pracownikom, którzy mają w perspektywie współpracę z japońskim klientem lub współpracownikiem. Posiadanie wiedzy kulturowej znacząco ułatwia nawiązanie poprawnych relacji biznesowych.

Tłumaczenia

 

Zajmujemy się tłumaczeniami we następujących kombinacjach językowych: polski-japoński, japoński-polski, polski-angielski, angielski-polski, japoński-angielski, angielski-japoński. Oferujemy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne. Specjalizujemy się przede wszystkim w tłumaczeniach biznesowych, korporacyjnych i marketingowych. Po wcześniejszym zapoznaniu się z materiałem przyjmujemy do tłumaczenia również zlecenia z innych dziedzin.

 

Centrum Językowe Bunka Mura

文化村外国語センター

 

Polski dla obcokrajowców

 

Uważamy, że tak samo ważne jak uczenie się języków obcych jest nauczanie własnego ojczystego języka innych. Jest to szczególnie ważne dla osób przyjeżdżających do Polski i nie znających nawet podstaw języka polskiego. Nasze zajęcia kierujemy do osób, które potrzebują pomocy w nauce języka polskiego, ale także do pasjonatów naszego języka.

Projekty wydawnicze

 

Jako praktycy posługujący się językami obcymi na co dzień, ale także jako rodzice, wiemy doskonale, że nauka języków obcych od najmłodszych lat jest bardzo ważna, ponieważ to właśnie najmłodsze dzieci chłoną wiedzę najszybciej i najchętniej. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że nauka powinna być wówczas zabawą. Dlatego tworzymy własne książki dla najmłodszych, pobudzające ich wyobraźnię oraz zachęcające do odkrywania nowych języków i kultur. Pierwsza pozycja wydawnicza dostępna do kupienia już wkrótce!

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

 Bunka Mura 文化村